logo 111.lviv.ua
Фотоклуб-події
Фотовиставка на Ратуші

У суботу, 13 вересня відбулося відкриття фотовиставки на самісінькій вершині Львівської Ратуші "МИ-ЛЬВІВ: Портрет міста".

На 56-ти зубцях оглядового майданчику вежі Ратуші розміщено  фотопортрети колишніх та теперішніх мешканців міста.Фотопортрети виконані фотографами та викладачами Фотошколи "Студія 111" Сергієм Михалківим та Йолантою Клюсовською. На кожній фотороботі знаходиться QR-код з детальною історією сфотографованої особистості.


Серед портретів львів'ян - Соломія Крушельницька, герої майдану Дмитро Сольчаник та Юра Вербицький, школяр Максим Бордун та водій львівського трамваю № 3 Лідія Филипчук.

Автор ідеї проекту - урбаніст з Амстердаму Кейс ван Райвен. "Проект має на меті продемонструвати образ різноманітності мешканців Львова і представити їх зв'язок з містом, поділитися їхніми історіями. Ми всі є частинкою Львлва: бізнесмени, вчені, студенти, політики, туристи, продавці..." - розповіла львівський гід та підприємець Діана Борисенко, проект-менеджер події.

До організації долучилися також Муніципалітет міста Львова та ІТ компанія "Symphony Solutions".


Спільним проектом є презентація книги «Львів, місто парадоксів», створеної в любові до Львова пятьох голландців. Фотограф-документаліст Дольф Кесcлер побував тут багато разів і своїми фотографіями  глибоко проникає у сучасний Львів. Журналіст Міхіл Дріберген, містобудівник Кейс ван Райвен та філософ Руд Мей у своїх трьох захопливих есе досліджують історію, сучасне й майбутнє Львова. Герман Зондерланд зробив унікальну карту-додаток до книги. Презентація книги відбулася під час XXI Львівського Форуму Книговидавців.

Також у львівській художній галереї Гері Боумена (вул. Наливайка, 18) триває фотовиставка співавтора книги "Львів - місто парадоксів" фотографа-документаліста Дольфа Кесcлера.

у Львові також відкриють виставку фотографій одного з авторів книги – Дольфа Кесслера у художній галереї Гері Боумена (вул. Наливайка, 18). - See more at: http://tvoemisto.tv/news/misto_paradoksiv_yakym_pobachyly_lviv_chetvero_gollandtsiv_66007.html#sthash.acViE3ix.dpuf
 

 
Йоланта Клюсовська "Сад на чайному столі. Volume 2."


Чергова виставка Йоланти Клюсовської, фотографа та митця. Особливий стиль Йоланти створений ніжністю, натхненністю, свіжістю та квітами. Елегантності додає оформлення робіт, які виставлені на продаж.


Йоланта Клюсовська є також викладачем Фотошколи "Студія 111" та членом Photo111club


Фотовситавка проходитиме в Ресторані імпровізацій "Грушевський cinema jazz" (пр. Шевченка, 28) 3-27 грудня 2013.

Відкриття відбудеться у вівторок о 18.00. У відкритті виставки також візьмуть участь: Олександра Дерій (сопрано), Тетяна Заборовська(фортепіано), а також композитор Євген Петров.

 
Виставка Марти Сирко - "Живий простір"У галереї "Щось цікаве" проходить виставка фоторобіт Марти Сирко - "Живий простір"

Марта Сирко, юна фотохудожниця, якій 18 років. Займається фотографією 3 роки, випускниця Львівької Фотошколи "Студія 111". На  виставці представлено  бачення людей та життя їх у просторі, якого насправді не існує..

Вистака триватиме до 20 липня 2013 року в Арт-центрі "Щось Цікаве" (Площа Ринок, 13, двір).

 
Фотовиставка у Тбілісі

Фотороботи випускників нашої Фотошколи "Студія 111" взяли участь у фотовиставці "City in the City" у Тбілісі (Грузія). Фотовиставка відбулася у Тбіліському Tiflis Development Business Tower у рамках Днів Львова у Грузії.

У виставці взяли участь фотороботи Мирослава Розума, Олега Кінаша, Романа Свінтіцького, Марти Коваль, Олексія Франкевича, Юлії Кликоцької, Томаса Медвецького.


Також фотороботи будуть виставлені у тбіліській кав’ярні-галереї «Тільда» гостинно  на фотовиставці «Відчинені двері. Тбілісі. Львів.» червень 21-30.06, 2013.


 
Сергій Михалків вдруге призер фотоконкурсу

За результатами фотоконкурсу PLAYBOY Photo Awards квітень 2013, СЕргій Михалків, засновник і основний викладач нашої Фотошколи "Студія 111" - отримав ІІ-ге призове місце за фотороботу "Прекрасна Гала"!

Переможцями є також Сергій Остапенко та Марк Август.

У 2008-му році Сергій посів перше місце цього ж фотоконкурсу.

Вітання!


 


Сторінка 1 з 5