logo 111.lviv.ua
Новини


Підсумки Фотоквесту "Книжки і Леви"

14 вересня в рамках Фестивалю "КНИГОМАНІЯ" XXI Форуму видавців у Львові нашою Фотошколою був проведений фотоквест "Книжки і леви". Запрошувалися дітки від 10 років з цифровими фотоапаратами.

Фотоквест полягав у виконанні завдань зареєстрованими учасниками протягом встановленого часу. Виконати завдання означало зробити цифрове фото. Всі завдання необхідно було виконати в рамках XXI львівського форуму видавців на території магазину «Антошка» на пл. Міцкевича і Львівського Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17). Кожне з виконаних фото оцінюєвалоься за 5-ти бальною шкало трьома учасниками жюрі. Участь була безкоштовною.

Детальніше...
 
XVІ Міжнародномий фотоконкурс від газети «День»

Всеукраїнська газета «День» запрошує до участі у XVІ Міжнародному фотоконкурсі.


Взяти участь можуть професійні фотографи, фотожурналісти, аматори та діти до 18 років. На конкурс приймаються чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості розміром 30х40 см.

 Мета конкурсу:

Добір кращих світлин української фотожурналістики й авторів-аматорів для популяризації на шпальтах газети «День», у виставкових залах України та за кордоном, у мережі Інтернет, стимулювання професійного і творчого зростання учасників конкурсу.

 

НОМІНАЦІЇ:

Події

Особистість

Життя, як воно є

Український світ

Світ очима дітей (до 18 років)

 

* Зарахування фотографій

до певної категорії здійснює журі конкурсу

 

Детальніше...
 
МЕГАМАМИ МІСТА ЛЕВА. Запрошення.

   


Нарешті добіг до точки реалізації фоопроект "Мегамами міста Лева та їх діти".

У фотозйомках багатодітних мам Львова взяли участь 40 сімей.

Фотороботи провели 30 фотографів.

Відкритття відбудеться у сб, 17 травня о 11.00 у Львівському Палаці Мистецтв.

 
"Студія 111" на ІІІ Жіночому Фестивалі АНІМА

На ІІІ Львівському Жіночому Фестивалі ANIMA у секторі "Про найінтимніше..."  Сергій Михалків та Марта Талан провели презентацію на тему «Фотографія в стилі Ню… Секрети успішного фото». 

На презентації слухачі переглянули історичний ракурс жанру ню у фотомистецтві, ознайомилися зі сучасними фотороботами відомих фотохудожників.  Сергій Михалків поділився зі слухачами описом процесу фотозйомки у стилі ню та аналізу  з погляду психології взаємовідносин моделі та фотографа.

На завершальній вечірці фестивалю  у клубі Rafinad був розіграний приз від "Студії 111" - фотосесія від Сергія Михалківа.

Детальніше...
 
Проект «Мегамами міста Лева та їх діти»

Фотошкола "Студія 111" є учасником проекту «Мегамами міста Лева та їх діти», що започатковано Продюсерським центром Тамари Недобор за підтримки Ротарі клубу Київ-Софія. Проект має на меті популяризувати багатодітні українські родини, акцентувати на успішності багатодітних матерів, підняти їх статус у суспільстві та престижність.


Описаний задум є на етапі фотопроекту, у рамках якого проводяться фотозйомки щасливих багатодітних львівських родин. На сьогодні фотографи, викладачі та випускники Львівської Фотошколи «Студія 111» провели близько 20-ти фотосесій.


Учасники проекту гордяться своїми дітками, дають приклад отримувати щастя, досягати успішності, радості та краси, де дітки є головними натхненниками та стимулом до постійної роботи над собою.


Родина засновниці журналу «Мамин Клуб», Галини Вільхової, це – Паша, Ксюша, Оля і Марко. Коли народилася Ксюша, Паші було трішки більше року! Тепер Паші вже 11, займається карате. Ксюша малює і два роки вже як зупинилася на східних танцях. Всі дітки – вправні лижники. «З кожною дитиною народжувалася нова я – як мама, як дружина, як жінка. Кожна дитина народжувалася в той період життя, коли була потрібна найбільше, змінювала мою історію, надихала на нові ідеї, додавала нових сил. Ми ростемо разом, вчимося розуміти один одного, любити, прощати, поважати, відстоювати власну думку, приймати важливі рішення, нести відповідальність... Я рухаюся вперед разом з дітьми і заради дітей!»

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 23