logo 111.lviv.ua
Новини


Dani Olivier "Orgasmes, fleurs et expériences"

З 19.04 по 2.05. 2012 в київській галереї "Фонд Сприянню Розвитку Мистецтву"   триватиме фотовиставка відомого французького фотохудожника Дані Олів'є. Цікава назва звучить як "Orgasmes, fleurs et expériences" ("Оргазм, квіти та досвід"). На відкритті відбудеться також  презентація книг про творчість автора: "Anthologie of Dani Olivier Photos", "Orgasm" и "Flowers". 

«Якие на вигляд задоволення? Чи можна зловити його образ на фотокамеру? Чи це невидимо, неописано, хоча й відчутно і існує в нашій свідомості? Як собі це уявляють жінки?". Моделі старалися виразити свої емоції рухом тіла в просторі.

Всі фото зроблині в реальному часі, без цифрової обробки з використанням власної техніки.

Кошти, вилучені з продажу фоторобіт підуть на благочинність. Виставка робіт відбудеться також у Парижі 18 липня і в Москві 15 жовтня.

Dani Olivier (Дані Олів'є) народився в Парижі в 1969 році. Вивчав математику та менеджмент, як другу вищу освіту. Фотографія булa його хобі, коли він був підлітком. Дани Олів'е створив Multimedia Press Group в 1997 році, компанію, що спеціалізується на видавництві журналів, та книг на французькому ринку.

Детальніше...
 
Фотопроект від Lviv Fashion Week

Lviv Fashion Week веде проект, присвячений fashion фотографії. Друга виставка фотопроекту під назвою FASHION VIEW проходитиме 28 березня – 1 квітня під час 9-го сезону Львівського Тижня Моди.

 

Місце проведення:
27-30 березня / скляна галерея ТЦ Інтерсіті, (пр.Чорновола 67-г)
30 березня-1 квітня / основна локація Lviv Fashion Week виставковий центр Шувар-Експо (вул. Хуторівка 4-б);


Запрошення  фотографів:

Надсилайте фотографії в електронному форматі і контактні дані на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Фото приймаються на конкурсній основі за темами:
- Fashion emotion;
- Urban fashion;
- Black&White fashion

Детальніше...
 
"Студія 111" на ЕлітЕКСПО

 

 

Фотошкола "Студія 111" виступилаФОтопартнером на ІX спеціалізованій ювелірній виставці-ярмарку "ЕлітЕКСПО".

Випускники фотошколи фотографували урочисті події заходу, учасників виставки та емоції відвідувачів.

 
Експрес-заняття "Використання накамерного спалаху"

 

 

Спалахи. Види накамерних спалахів. Основні показники. Режими спалаху. Використання спалаху в різних умовах фотозйомки. Практичні поради. Використання спалаху окремо від фотоапарату. Витримка і спалах. Синхронизація по першій і другій шторці. Режим «стробоскоп». Експокорекція.


Проводить Сергій Михалків.

150 грн. (для випускників "Студії 111" - 100 грн.)

Тривалість - 2 год.

Запис - 066 7777 343, 243 13 77

 
Камера Canon EOS 5D Mark III сьогодні була представлена ​​офіційно

Сьогодні компанія Canon оголосила про випуск нової моделі серії дзеркальних камер EOS - EOS 5D Mark III. Багатьма можливостями вона як і раніше нагадує свою попередницю EOS 5D Mark II, але тепер нова модель отримала датчик з більшою роздільною здатністю, підвищену швидкість серійної зйомки, більш продуктивний процесор і розширений набір функцій.

5D MarkIII

Основа камери - повнокадровий датчик зображення з роздільною здатністю 22,3 Мп (проти 21,1 Мп у EOS 5D Mark II), процесор DIGIC 5 + (у EOS 5D Mark II - DIGIC 4), для автофокусування використовується 61-точкова система (у EOS 5D Mark II - 9 основних точок і 6 допоміжних), а замір проводиться по 63-зонній системі (у Canon EOS 5D Mark II - 35-зонна).

новинка

Використання восьмиканальної схеми зчитування даних з матриці допомогло зробити більш високу швидкість серійної зйомки - до 6 к/с. Обсяг буфера розрахований на 18 зображень у форматі RAW.

В EOS 5D Mark III є та ж система автофокусування з 61 точкою, що й у флагманській моделі EOS-1D X, яка була представлена в жовтні минулого року і яка скоро повинна з'явитися у продажі.

Діапазон світлочутливості, рівний ISO 100-25600, розширюється до 102400, що підходить для зйомок при слабкому освітленні. Для виміру експозиції використовується система iFCL з 63-зонним двошаровим датчиком

У камері використовується 14-бітне представлення даних. Процесор DIGIC 5 + виконує корекцію віньєтування, хроматичної аберації і придушення шумів при високій чутливості ISO.

5D

В EOS 5D Mark III з'явилася кнопка шедевр Creative Photo, яка призначена для швидкого вибору налаштувань Picture Style і записування декількох знімків однієї і тієї ж сцени з різною експозицією, а також прямого доступу до режиму зйомки HDR. В режимі перегляду вона дозволяє порівнювати два зображення.

Також новинка має режим безшумної зйомки, в якому значно зменшується гучність спрацьовування затвора і дзеркала, і режим безперервної безшумної зйомки, що дозволяє відобразити швидкий рух об'єктів, не привертаючи до себе уваги.

Появилося більше можливостей відеозйомки у форматі Full HD. Реалізовано контроль глибини різкості, є ручне управління експозицією і розширений вибір варіантів стиснення відео з високим бітрейтом, змінна частота кадрів в діапазоні від 24 до 60 к/с і підтримка таймкоду SMPTE, що полегшує роботу з кількома камерами. Передбачено моніторинг звуку в ході зйомки.

Камера в корпусі з магнієвого сплаву захищена від несприятливих погодних умов. Ресурс затвора - 150000 спрацьовувань. Покращена версія інтелектуального видошукача має охоплення кадру 100%.

Дисплей Clear View II має розмір 3,2 дюйма. Камера має слот для карт CF (сумісних з UDMA 7) і карт SD. Призначення слотів програмується.

Модель EOS 5D Mark III сумісна з більш ніж 60 об'єктивами EF і приладдям для зйомки, включаючи нову батарейну ручку BG-E11.

Ціна камери - $ 3499. У продажу очікується в кінці березня. У комплект поставки EOS 5D Mark III входить ПО Digital Photo Professional 3.11.

 


Сторінка 10 з 23