logo 111.lviv.ua
Новини


Новинки від Leica: монохромна дзеркалка, X2, M9

 

 

лейка

Давно ходили чутки про нові камерах Leica, і ось офіційний анонс не змусив себе чекати.

Особливу увагу прикуто до по-справжньому монохромної камери M-Monochrome. Ця модель здатна робити тільки чорно-білі знімки, що реалізовано вперше в світі цифрових фотоапаратів. За своєю суттю, новинка є нічим іншим, як моделлю Leica M9, але оснащена нестандартним CCD-сенсором. При підтримуваному розширенні в 18 Мп сенсор "не розрізняє" кольору, зате дозволяє робити дуже чіткі знімки завдяки тому, що відсутні інтерполяційні та кольорові фільтри. Результат - 100% чорно-біла фотографія, не оброблена процесором.

Покращення чутливості камери можна оцінити ще й за значеннями ISO - якщо модель M9 дозволяла знімати на значеннях до ISO 2500, то для M-Monochrome ці цифри підросли вже до ISO 10000. Але у новинки є і серйозний недолік, а саме її вартість. Розробники встановили на апарат цінник в розмірі $ 7950. Ймовірно, розрахунок був зроблений на професійних фотографів - саме вони є цільовою аудиторією для M-Monochrome, адже любителям апарат з подібними колірними обмеженнями навряд чи знадобиться. Професіонали ж здатні заплатити і не таку ціну за спеціалізовану камеру. Варто зазначити, що модель M-Monochrome надійде у продаж з липня 2012 року, одночасно з об'єктивом APO-Summicron-M 50 mm f / 2 ASPH.

камера

фотокамера лейка

Детальніше...
 
„Прага в об’єктиві таємної поліції” фотовиставка

 


У травні в Національному музеї-меморіалі „Тюрма на Лонцького” покажуть виставку „Прага в об’єктиві таємної поліції”.

10 травня o 16.00 у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів „Тюрма на Лонцького” на вул. С.Бандери, 1 у Львові ( вхід з вул. К. Брюллова) відбудеться урочисте відкриття виставки „Прага в об’єктиві таємної поліції.

Виставка „Прага в об’єктиві таємної поліції” підготовлена до показу Чеським центром у Києві та Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові. У відкритті виставки візьме участь перший директор Інституту досліджень тоталітарних режимів Чеської Республіки Павел Жачек.

Детальніше...
 
Всесвітній фотофлешмоб - 15 травня!

15 травня відбудеться всесвітній фотофлешмоб!!!
фотофлешмоб Україна, зупини мить для завтрашнього дня! Під таким гаслом почнеться глобальна фотоініціатіва. Взяти участь в ній може кожен.

Все дуже просто: 15 травня необхідно взяти фотоапарат в руки і зафіксувати своє життя. Фотографувати можна будинок, роботу, контакти, зв'язки. Кожна категорія містить кілька підкатегорій. Загалом має бути не більше 10 фотографій - їх треба завантажити на сайт ru.aday.org. Оскільки проект всесвітній, таким чином організатори зможуть зберегти один день життя планети.

Кращі знімки увійдуть в книгу "Один день з життя світу" і стануть експонатами цифрових виставок.

Проект передбачений для всіх верств населення, жодних обмежень. Брати участь можуть професіонали, школярі, космонавти ... і просто любителі фотографії. Головне - зберегти історичну достовірність.

 
PHOTOGRAPHER новий номер

 

У Фотошколі можна придбати новий номер (3.2012) київського журналу Photographer

Ціна - 35 грн.

Для випускників Фотошколи "Студія 111" - 30 грн.

кількість обмежена

 
запрошуємо на курси фотографів

:) запис :)

 

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 23