logo 111.lviv.ua
Новини


Canon збирається випустити повнокадрову дзеркалку початкового рівня

фотоапаратСтало відомо, що Canon готує конкурента ще не анонсованій камері Nikon D600 - повнокадрову дзеркалку початкового рівня.

Ще не було офіційного анонсу, але за наявною інформацією нова розробка буде мати 21-мегапіксельну full frame матрицю, систему автофокусування схожу з тою, яка є у EOS 7D, з елементами взятими з моделі EOS 5D Mark III. Також новинка буде мати пило- і вологозахищений корпус з таким же рівнем захисту як і у EOS 5D Mark III.

Камера буде офіційно представлена ​​восени на Photokina в Кельні.

Джерело: Photographer

 
Nikon D600 - нові подробиці

 

 

ніконРесурс Nikon Rumors продовжує постачати свіжі чутки про ще не анонсовану повнокадрову дзеркалку D600. Отже, камера з датчиком формату FX отримає систему автоматичного фокусування з 39 точками можливістю обмежити їх кількість до 11). Швидкість серійної зйомки складе 5 к/с. Камера буде мати два слоти для карт пам'яті формату SD і підтримувати Eye-Fi. Подібно D700, вона буде оснащена вбудованим спалахом. Мінімальна витримка синхронізації - 1/250 с.

До інших очікуваних особливостей камери відносяться вбудовані функції ретушування та редактор RAW, наявність двох профілів налаштувань U1 і U2 (як в Nikon D7000) і програмованої кнопки Fn. Крім того, згадані функції зйомки відео високої чіткості і інтервальної зйомки, вбудований приймач GPS.

Апарату на основі датчика з роздільною здатністю 24 Мп виробництва Sony належить стати молодшою ​​моделлю формату FX в асортименті Nikon і найдоступнішою повнокадровою цифровою дзеркальною камерою на ринку. Джерело оцінює ймовірність виходу D600 до виставки Photokina, наміченої на вересень, у 80%.

Джерело: IXBT

 
Програмка ЛІТНЬОЇ ФОТОшколи від "Студії 111"ЛітняФотошкола 111 відбувається відразу після закінчення гавчання. Учасниками можуть бути школярі, студенти і будь-хто охочий.

Про Літні Фотошколи 111 минулих років можна почитати у розділі ЛІТНЯ ФОТОШКОЛА 111.

Заняття у Літній ФОТОшкола 111 відбуваються протягом 2-3 тижнів щодня по три години окрім вихідних, також виїзд у гори для зйомки пейзажу та органзація фотовиставки найкращих фоторобіт.


1 Знайомство. ВІДКРИТТЯ. Перегляд фоторобіт.

2 Фотокамери: переваги та недоліки компактних та дзеркальних фотоапаратів; повноформатні апарати; кроп-фактор; роздільна здатність. Експозиція. Режими «творчої зони». Пріоритет діафрагми та витримки. Ручне встановлення експозиції. Основи композиції. Правило золотого січення.

3 Режими заміру експозиції (точковий, частковий, оціночний та центрально-опосередкований). Компенсація експозиції у напівавтоматичних режимах. Ручний та автоматичний фокус. Режими фокусування; точка фокусування.


Детальніше...
 
Canon готує нові системні камери?

 

 

У березні дизайнер Девід Рейзенберг (David Riesenberg) представив світові своє бачення беззеркальних камер зі змінною оптикою від компанії Canon. Естетиці він надав популярний в сегменті дорогих фотоапаратів ретро-дизайн, запропонував конструкцію електронного видошукача, що об'єднує башмак для спалаху, крім того, інтегрував вбудований спалах, задекорований під ліве колесо налаштування. Дизайнер навіть описав, якими, на його думку, повинна бути матриця і об'єктив в комплекті.

беззеркальна камера

Детальніше...
 
Сімейна фотосесія Джолі та Піта

Фотосесія проведена для журналу HELLO! , коли у зіркової пари народилися близнюки у 2008. Всього в родині шестеро дітей - троє рідних та троє усиновлених. Гроші з ексклюзивних фотосесій сім'я традиційно скеровує на доброчинність.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 23