logo 111.lviv.ua
Новини


Розпочався запис на вечірню групу!


Триває ЗАПИС на вечірню групу.

Перше заняття - 1 серпня, середа, 19.00.

УВАГА! Літні знижки!
Перший серпень-місяць занять
- 550 грн. 500 грн!!!

Два рази у тиждень 19.00-21.00.

Проводить курс Олексій Рибаков

 

 

довідка: 066 7777 343 / (032) 2431377

Детальніше...
 
Canon поповнить свій асортимент ще двома дзеркалками до кінця року

 

 

Незважаючи на те, що компанія Canon вже представила в цьому році дві дзеркальні камери: 5D Mark III і Canon 650D, але, згідно з новими чутками, це ще не все поповнення модельного ряду "дзеркалок".

ще новинки

По-перше, Canon планує випустити "бюджетний" варіант повноформатної камери, якщо взагалі можна назвати повний формат бюджетним. У світлі того, що на ринку вже з'явилася "топова" новинка 5D Mark III, можна припустити таке: громадськості готують показати заміну "марка другого".

По-друге, компанія Canon цілком може випустити дзеркальну камеру для ентузіастів, оснащену сенсором типу APS-C. В цьому випадку фотоапарат швидше за все прийде на заміну порядком застарілої моделі 60D 2010 року
випуску. Назвуть потенційну новинку Canon 70D.

Джерело: 3Dnews

 
Компанія Nikon випустила свій 70-мільйонний об'єктив

 

 

Нещодавно компанія Nikon оголосила про те, що сумарний обсяг випуску об'єктивів NIKKOR, призначених для дзеркальних камер і камер Nikon 1, в кінці травня досяг 70 мільйонів штук.

Зазначимо, що 60-мільйонну позначку компанія взяла в березні минулого року, а 65-мільйонну - в жовтні.

Перший об'єктив NIKKOR був випущений в 1933 році. Він називався Aero-Nikkor і був призначений для камери великого формату, що використовувалася для аерофотозйомки. Марка NIKKOR, що стала синонімом високої якості, була отримана додаванням букви R, як це було прийнято в ті роки в назвах об'єктивів, до слова Nikko, що утворилося з перших букв назви японської компанії Nippon Kogaku KK.

У 1996 році були представлені перші моделі створені фахівцями Nikon з вбудованим ультразвуковим приводом автоматичного фокусування SWM (такі моделі мають в позначенні символи AF-S), включаючи модель Ai AF-S NIKKOR 300mm f/2.8D IF-ED. З того часу привід SWM був використаний в 58 моделях об'єктивів. За даними виробника, ультразвуковим приводом автоматичного фокусування оснащується більше 90% випущених зараз об'єктивів NIKKOR, а сумарний обсяг випуску моделей AF-S досяг 30 мільйонів штук.

Джерело: IXBT

 
Canon EOS 650D: перша дзеркалка Canon з сенсорним екраном

 

 

новинка

8 червня відбувся анонс дзеркальної камери Canon EOS 650D, яка оснащена подвійною системою автофокусу Hybrid AF і поворотним сенсорним екраном.

Вищезазначена система подвійного автофокусування здатна забезпечити, наприклад, постійний слідкуючий режим автофокусування при відеозйомці. Справа в тому, що в EOS 650D, крім основного модуля фазового автофокусу, є ще й додаткові датчики, розташовані прямо на матриці. Ці датчики використовуються для швидкого і грубого фокусування у відеорежимі, після чого для точної доводки у справу включаються алгоритми визначення максимального контрасту.

Трьохдюймовий поворотний сенсорний дисплей має роздільну здатність 1.04 млн пікселі. Поворотність полягає в тому, що екран може відкидатися в сторону або повертатися до 180 градусів в одну сторону або до 90 градусів в іншу.

Також новинка оснащена CMOS-матрицею формату APS-C з роздільною здатністю 18 Мп і процесором DIGIC 5. При цьому діапазон світлочутливості складає ISO 100-12800 (в розширеному режимі - до 25 600), а швидкість серійної фотозйомки дорівнює 5 к/с. Відеозйомка, традиційно для сучасних дзеркалок, може виконуватися у розширенні до 1920x1080 на швидкості 24, 25 або 30 к/с. Звук теж має бути непоганий у зв'язку з наявністю стереомікрофону. Вбудований акумулятор здатний забезпечити до 440 фотографій. Для зберігання контенту передбачена підтримка карт пам'яті SD, SDHC і SDXC, причому, підтримуються і карти з EyeFi. Серед роз'ємів є USB 2.0 і HDMI. Вага тушки з батареєю - 575 г.

Світові продажі стартують в кінці червня за ціною $ 850 за боді. Комплект з об'єктивом EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II обійдеться в $ 950, а з об'єктивом EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM - в $ 1200.

Детальніше...
 
МАЙСТЕР-КЛАС "Особливості весільної фотозйомки"

 


Детальна інформація та програма

майстер-класу

ЗАПИС

 


Сторінка 7 з 23