logo 111.lviv.ua
Новини


стартував інтерактивний етап фотоконкурсу від ТМ Vidaron «Дерев’яні пам’ятки України»

В мережі Facebook стартував інтерактивний етап фотоконкурсу від ТМ Vidaron «Дерев’яні пам’ятки України»

Фотоконкурс від ТМ Vidaron набирає обертів: організатори закінчили прийом робіт від учнів фотошкіл, тепер розпочинається народне  голосування для визначення переможців у номінації «глядацькі симпатії». Зі світлинами всіх учасників можна ознайомитись на facebook-сторінці компанії «Снєжка-Україна» та виявити свої вподобання кнопкою «LIKE».

Дізнатися більше про багатства України, цікаві місця для мандрівок та насолодитися естетикою фотомистецтва пропонує компанія «Снєжка-Україна» своїм facebook-прихильникам. Читачі сторінки компанії мають змогу відкрити для себе небачені досі дерев’яні пам’ятки України та по-новому поглянути на вже знайомі споруди, відображені в роботах учнів фотошкіл із 5-х міст України. До участі у конкурсі долучилися фотомитці зі Львова, Рівного, Івано-Франківська, Черкас та Києва.

Детальніше...
 
50 видатних фотографій журналу National Geographic у Львівському Палаці мистецтв

Найбільш пам’ятні та знамениті фотографії журналу National Geographic за всю його 125-річну історію покажуть на виставці «50 видатних фотографій National Geographic» у Львівському Палаці мистецтв. Відкриття виставки 20 серпня о 16:00. Триватиме виставка до 8 вересня.
Від незабутньої афганської дівчинки Стіва Мак-Каррі до знакових кадрів Джейн Ґудолл та шимпанзе Ніка Ніколса, і до ніколи раніше не бачених краєвидів Мекки Томаса Аберкромбі – виставка містить деякі з найбільш пам’ятних та знаменитих фотографій журналу National Geographic за всю його 125-річну історію.

Детальніше...
 
Курс ФОТОМИСТЕЦТВА

набір у:

вечірню 18.30-20.30 вт і чт. 

 

 

Довідка та запис: 066 7777 343,  067 341 70 35  

Детальніше...
 
Фотоконкурс від TM VIDARON «Дерев’яні пам’ятки України»

 

Компанія «Снєжка-Україна» проводить фотоконкурс від TM VIDARON «Дерев’яні пам’ятки України» серед учнів та випускників фотошкіл п’яти міст України.

Мета фотоконкурсу – провести своєрідну краєзнавчу мандрівку Україною, зберегти та популяризувати історичні дерев’яні пам’ятки серед молоді через об’єктиви фотокамер талановитих фотографів. У різних куточках нашої країни розміщені прекрасні історико-культурні пам’ятки: дерев’яні церкви, дзвіниці, каплиці, замкові огорожі, будинки тощо. Проте, на жаль, ці пам’ятки недостатньо відомі громадськості. Крім того, стан їх збереження не завжди є задовільним, тож постійно існує небезпека руйнування таких цінних історичних об’єктів.

Протягом липня-серпня 2013 року фотохудожники робитимуть фото дерев’яних історико-культурних пам’яток у своєму місті або області. У вересні найкращі фото у кожній фотошколі обиратимуть журі – вчителі фотошкіл, а також користувачі соціальної мережі Facebook на сторінці «Снєжка-Україна». Фотографи-переможці отримають корисні подарунки від ТМ VIDARON.

Участь у фотоконкурсі візьме і наша Львівська Фотошкола «Студія 111», тому запрошуємо всіх випускників та учнів "Студії 111"!!!

Детальніше...
 
Конкурс мистецьких робіт "ЕКОняка"

«ЕКОняка» дарує талановитій молоді подорож до Європи

Театр «Вітер Змін» та гурт «Атмасфера»  оголосили конкурс мистецьких робіт під чудернацькою назвою «ЕКОняка». Кожен, хто має творче бачення незворотних проблем  сучасного світу і може втілити це у фото, живописі, скульптурі чи інсталяції – має можливість прийняти участь у виставці-конкурсі  у Львівському Палаці Мистецтв 6 квітня 2013р. Головний приз фестивалю – поїздка на двох до Європи від однієї з найкращих туристичних компаній – «IN.DI.GO TRAVEL»

Мистецтво є одним з найпотужніших засобів, які глибоко впливають на людську свідомість та спонукають до роздумів. Одна з найважливіших тем фестивалю – «Мистецтво як прояв свідомості людини».

На  виставці автори мають можливість поділитись з глядачами своїми емоціями, думками та ідеями, закликати їх до діалогу, зачепити живі струнки в серці кожного. Для цього учасникам конкурсу пропонується працювати у наступних мистецьких жанрах:

•          Інсталяція

•          Графіка та живопис

•          Фотографія

•          Плакат

«Сподіваюсь, що даний конкурс стане помітною подією в культурному житті нашого міста, а також основою для розширення кордону міжнародної мистецької співпраці. Саме тому ми запросили мистецьких критиків з різних країн світу, щоб вони змогли оцінити погляди творчої молоді Львова» - Олександр Макаров, координатор проекту.

«Дуже важливо, щоб мистецтво, яке нас оточує, не було “мистецтвом заради мистецтва”, позбавленим сенсу. Воно має бути інструментом для передачі чогось дуже важливого. Завдання митців - не залишити нікого байдужим до теми фестивалю» - Анастасія Єдрьонкіна, голова журі конкурсу (Санкт-Петербург)

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 23