logo 111.lviv.ua
FAQs

Як відбуватиметься навчання у фотошколі «Студія 111»?

Повний цикл занять у фотошколі складається із: 25 занять (по 2 год.), що включають теоретичні та практичні частини, тематичні прогулянки, зйомки у студії для відпрацювання навичок фотографування на практиці та підсумково-звітні заняття при закінченні курсу; та 6 занять (3-4 год.) суто тематичної практики . Групи – невеликі, до 10 чоловік, щоб мати змогу приділяти час і увагу кожному.

Як відбувається оплата?

Оплатити за навчання можна наступними способами: готівкою в офісі нашої школи або перерахуванням коштів на наш розрахунковий рахунок. Оплату можна здійснювати одноразово, або помісячно.

З чого складається заняття?

Кожне заняття включає в себе невелику теоретичну частину з прикладами фоторобіт, блок розгляду та обговорення домашніх завдань і власне практичну частину в студії або поза її межами.  До кожної теми роздаватимуться додаткові матеріали, які тезово допоможуть зорієнтуватись про тематику заняття.

Чи є можливість практикуватись в студії?

Така можливість для учасників фотокурсів під час навчання є безкоштовною. Розклад роботи фотостудії потрібно уточняти з адміністратором фотошколи. Випускники фотокурсів отримають постійну 20% знижку на оренду фотостудії для своїх майбутніх потреб.

Що дає сертифікат про закінчення школи?

Сертифікат підтверджує наявність у Вас знань і необхідної кваліфікації для виконання будь-яких творчих і комерційних фоторобіт та надання фотопослуг. Однак, він є лише додатком до Вашого портфоліо чи резюме. Потенційні замовники і роботодавці оцінять Вашу майстерність по Ваших роботах і вмінню фотографувати. Такий сертифікат завжди буде додатковим плюсом при прийомі на роботу.

Яка основна особливість школи?

Навчання у фотошколі в першу чергу спрямоване на освоєння сучасних технологій і створення учасниками фотокурсів комерційних фоторобіт. В нашій фотошколі Ви отримаєте знання щодо техніки фотографування, бачення фотографії як фотомистецтва, а також навчитесь як зробити свої фотопослуги комерційно привабливими.

Наш банер 88х31