logo 111.lviv.ua
Фотовиставка на Ратуші

У суботу, 13 вересня відбулося відкриття фотовиставки на самісінькій вершині Львівської Ратуші "МИ-ЛЬВІВ: Портрет міста".

На 56-ти зубцях оглядового майданчику вежі Ратуші розміщено  фотопортрети колишніх та теперішніх мешканців міста.Фотопортрети виконані фотографами та викладачами Фотошколи "Студія 111" Сергієм Михалківим та Йолантою Клюсовською. На кожній фотороботі знаходиться QR-код з детальною історією сфотографованої особистості.


Серед портретів львів'ян - Соломія Крушельницька, герої майдану Дмитро Сольчаник та Юра Вербицький, школяр Максим Бордун та водій львівського трамваю № 3 Лідія Филипчук.

Автор ідеї проекту - урбаніст з Амстердаму Кейс ван Райвен. "Проект має на меті продемонструвати образ різноманітності мешканців Львова і представити їх зв'язок з містом, поділитися їхніми історіями. Ми всі є частинкою Львлва: бізнесмени, вчені, студенти, політики, туристи, продавці..." - розповіла львівський гід та підприємець Діана Борисенко, проект-менеджер події.

До організації долучилися також Муніципалітет міста Львова та ІТ компанія "Symphony Solutions".


Спільним проектом є презентація книги «Львів, місто парадоксів», створеної в любові до Львова пятьох голландців. Фотограф-документаліст Дольф Кесcлер побував тут багато разів і своїми фотографіями  глибоко проникає у сучасний Львів. Журналіст Міхіл Дріберген, містобудівник Кейс ван Райвен та філософ Руд Мей у своїх трьох захопливих есе досліджують історію, сучасне й майбутнє Львова. Герман Зондерланд зробив унікальну карту-додаток до книги. Презентація книги відбулася під час XXI Львівського Форуму Книговидавців.

Також у львівській художній галереї Гері Боумена (вул. Наливайка, 18) триває фотовиставка співавтора книги "Львів - місто парадоксів" фотографа-документаліста Дольфа Кесcлера.

у Львові також відкриють виставку фотографій одного з авторів книги – Дольфа Кесслера у художній галереї Гері Боумена (вул. Наливайка, 18). - See more at: http://tvoemisto.tv/news/misto_paradoksiv_yakym_pobachyly_lviv_chetvero_gollandtsiv_66007.html#sthash.acViE3ix.dpuf