logo 111.lviv.ua
Програма Портретного ФОТО

Портрет - це найпопулярніший та водночас найскладніший жанр мистецтва фотографії.

Курс скерований для осіб, що фотографують, але хочуть систематизувати та поглибити знання та вміння в області професійної портретної фотографії. Під час занять слухачі матимуть можливість пізнати професійні можливості дзеркальної фотокамери,...

також опанувати вміння з естетики та композиції образу. Кожне заняття поєднує теоретичні  аспекти та опанування практичних навиків, скерованих на свідому побудову портретів.

Слухачам запропонують креативно обирати схему студійного освітлення, точку зйомки та глибину різкості, створювати зв'язок між елементами портрету, що при вмілому поєднанні та відповідній обробці підносить мистецьку вартість виконаної роботи.
Курс охоплює 7 занять об'єднаних у три тематичні обшари портретної зйомки.


Вартість - 620 грн. (560 грн. для випускників Фотошколи "Студія 111").
За ОДИН модуль (2 заняття + завершальне заняття) - 250 гр. (випускникам "Студії 111" - 225 грн.)
За ДВА модулі - 460 грн. (випускникам "Студії 111" - 420 грн.)


ПрограмкА:

І. Художній портрет.

Сергій Михалків

1.  Робота над образом, створення образу, відчуття емоцій. Зачіска, макіяж, робота зі світлом, правильне компонування. Плани середній та крупний. Грубе кадрування. Високий та низький ключ. (Студія, 3-4 год.)

2. Обговорення виконаних фоторобіт, кадрування та обробка. Вибір найкращих фоторобіт. ( Студія, 1-2 год.)
ІІ. Дитячий портрет.

Талія Раїник

3. Психологічний дитячий образ. Емоційний зв'язок з дитиною. Особливості дитячого фото в студії, на вулиці, дитячого свята. Динамічний дитячий портрет.  (Студія,1,5-2 год. + 1,5-2 год. на вулиці АБО студія 3-4 год.)

4.Обговорення виконаних фоторобіт, кадрування та обробка. Вибір найкращих фоторобіт. ( Студія, 1-2 год.)ІІІ. Портрет на локації.

Олексій Рибаков

5. Обладнання. Схема світла на вулиці. Принципи побудови світлової схеми. Особливості акцентування на елементи портретної зйомки на локації. (Вулиця, 3-4 год.)

6. Цифрова обробка та ретуш. Обговорення. ( Студія, 1-2 год.)


7. Завершальне заняття зі всіма фотогроафами. Підсумки. Оформлення фоторобіт на виставку.Заняття проводять фотографи - фахівці свого жанру.На кожному занятті позують моделі. Кожен слухач має можливість індивідуальної роботи з моделлю з коригуванням викладача.

Слухачі отримують сертифікат Фотошколи. Також знижку на інші курси "Студії 111" та на оренду фотостудії. Найкращі фотороботи будуть виставлені на експозицію та на продаж у львівському арт-кафе.