logo 111.lviv.ua
Виставка Сергія Михалківа «Сканоманіпуляції»

 

Від 6 грудня у бекерай-кав’ярні «Віденські булочки»триває чергова персональна фотовиставка Сергія Михалківа «Сканоманіпуляції».
Сканографія - це новий напрям сучасного фотомистецтва, суть якого полягає в розміщенні предметів на панелі сканера, немов звичайних документів. Цікаво, що при наявності неабиякого художнього хисту, можна отримати чудову фотороботу, і без фотоапарату! Зображення отримується з великою глибиною різкості та високою розподільністю.
Однак, не все так просто. Отриману сканограму потрібно опрацювати у графічному редакторі. Для сканогрфії підходять не всі сканери. Існує також кілька авторських секретів.

Детальніше про технологію сканографії - scannography.org


«Сканоманіпуляції» - це перша виставка цього жанру відомого львівського фотомитця Сергія Михалківа, та перша виставка  сканографії у Львові.

Сергій Михалків є засновником тапостійним викладачем Львівської Фотошколи "Студія 111", відомим майстром фотомистецтва жанру арт-ню, призером фотоконкурсів. Його фотороботи зберігають у колекціях не лише українських поціновувачів мистецтва.

Виставку Сергія Михалківа можна буде оглянути до 15 січня в бекерай-кав’ярні «Віденські Булочки», м. Львів, площа Катедральна, 3.