logo 111.lviv.ua
Львівська Фотошкола "Студія 111". Підсумки.

Львівська Фотошкола "Студія 111" заснована у 2009 році. З цього часу сертифікати про проходження курсів отримало понад 30 груп. Найкращі випускники пройшли тематичну практику, запрошені у Фотоклуб PHOTO111club.

Найкращі роботи випускників приймаються на регулярні фотовиставки, яких відбулося більше 10-ти.Фотовиставки відбуваються у Львівському Палаці Мистецтв, Галереї "Яровіт", Арт-Кафе та ін., мають доброчинне спрямування. Вилучені кошти з продажу фоторобіт скеровуються на благодійні цілі, зокрема дітям-сиротам, діткам з діагнозом СМА та ін. Роботи наших випускників прикрашають стіни Львівського Перинатального Центру на Дж. Вашингтона, реанімаційного та онкогематологічного відділень Львівської Чорнобильської лікарні.

Фотошкола "Студія 111" веде кілька доброчинних проектів і має на меті ще кілька.

В офісному центрі у проїзді Крива Липа, 6 діє постійна фотовиставка.

"Студія 111" відкрита до співпраці з будь-якими особами, підприємтсвами та організаціями щодо реалізації доброчинних проектів. Ми завжди відкриті до співпраці, виконаємо безкоштовну фотозйомку соціальних проектів.

Викладаяами у Фотошколі є Сергій Михалків та Олексій Рибаков, а також члени Фотоклубу PHOTO111club, а також запрошені гості згідно тематик занять чи майстер-класів.

Навчання у фотошколі проходить у наступних напрямках:

  • чотиримісячні курси підготовки фотографів: 25 занять у ранковій (11.00-13.00), денній (16.00-18.00) або вечірній групі (18.30-20.30) (програма) і 6 занять тематичної практики (програма) два рази в тиждень; ЗАПИС
  • курс для діток 7-12 років "Юний фотограф";
  • індивідуальні заняття з навчання мистецтва фотографії;
  • кількаденні пленери у Карпати;

Слухачем фотошколи "Студія 111" може стати кожен охочий львів'янин або гість нашого міста.

Для ефективності засвоєння інформації варто мати дзеркальний фотоапарат..

Заняття на курсах підготовки фотографів триває близько 2 годин і складається з двох частин, теоретичних або практичних. Навчальний курс включає практику фотографування одне одного, групову, зйомку на вулиці, нічну зйомку, в приміщенні, домашні завдання по різних жанрах фотографії, спільний аналіз виконаних робіт,  оформлення робіт на виставку тощо.

Тематична практика охоплює 6 занять присвячених конкретному виду фотографії. Тривалість 3-4 години.ЗАПИС

Кожному слухачеві фотокурсів протягом навчання надається 2 години безкоштовного користування обладнанлю фотостудією в будні дні.
Випускники фотошколи "Студія 111" отримують сертифікат про закінчення відповідних курсів фотошколи, беруть участь у виставці кращих фоторобіт, мають знижку 20 % на оренду студії, знижки на інші курси і майстер-класи фотошколи.